מזרונים
ינואר 13, 2022 מאת admin כבוי

מזרונים

בהתאם לשפע של מחקרים שנעשו בנושא, נמצא כי אין כל תחליף לשנת לילה איכותית, והיא שקולה למטה קסמים לשיפור הבריאות, אף במידה ומדובר אודות ההיבט הפיסי, ואף במידה ומדובר אודות ההיבט הנפשי. מי ששנתו טרופה, בוודאי יסכים עמנו, שההתנהלות הטבעית למחרת לוקה בחסר, כאשר הפתרון היה מונח אל מול עינכם כל הזמן. כל מה שאתם צריכים זה פשוט להחליף מזרונים ישנים במזרונים חדשים, ובכך השינה שלכם תשתפר ללא ההיכר. הדבר נובע מהסיבה, שמזרונים שמסוגלים לתמוך בגוף שלכם נכונה, מספקים את מידת הנוחיות המתאימה ביותר, מה שמעניק לכם את המרחב הכה דרוש ולוודא שלא תקיצו מספר פעמים במשך השינה, ובהחלט שלא תקומו בבוקר עם הרגשה של כאבים או של לאות כרונית.

מה צריך לקחת בחשבון לפני רכישת או החלפת מזרונים?

בטרם שתבחרו או שתרכשו מזרנים, חוץ מענייני היגיינה, עליכם לקחת בחשבון, כי עם חלוף השנים, הגוף שלכם עובר, מן הסתם, שינויים כאלו ואחרים, והנכם עשויים לשנות את ההרגלים הקבועים שלכם, כמו גם לפתח רגישויות לכל מיני מצבים חדשים. כל מיני שינויים יכולים לבוא לידי ביטוי בהצטרפות של בני זוג חדשים למיטה שלכם, עם הרגלי השינה הייחודיים שלהם, או לחלופין לחלות בכל מיני מחלות, כמו גם להוסיף כמה קילוגרמים או להיפטר מכמה קילוגרמים במשקל הגוף, וכיוצא בזאת. מה שלבטח מעיד על כך, כי המזרן הישן שלכם אינו משרת אתכם יותר נכונה. מכיוון שבחירה של מזרן היא מאוד אינדיבידואלית ואישית, מי אנחנו שנגיד לכם באיזה מזרן לבחור? אבל אנו בהחלט ברי סמכא להגיד לכם, שבמידה ואתם עוברים את כל הסימנים שצוינו להלן, הגיע הזמן שתחליפו את המזרן שלכם, ויפה שעה אחת קודם.

מה השיקולים שיביאו אתכם לקראת בחירה של מזרונים חדשים?

כאמור לעיל, בחירה של מזרונים חדשים הינה מאוד אישית. אך, באופן כללי, ניתן לומר, בריש גלי, כי בחירה נכונה של מזרון צריכה להתבסס על התאמה לעמוד השדרה שלכם, ועל התאמה מרבית למבנה הגוף ולתנוחות השינה הקונבנציונליות שלכם. אף פעם בחירה קיצונית אינה מומלצת. מבולבלים? מיד נסביר הכול. במידה ותבחרו מזרן רך מדי, כי אז הוא לא יספק לכם תמיכה מרבית. ובמידה ותבחרו במזרון קשה מדי, הוא יהלום בעמוד השדרה שלכם. מתוך מחשבה מעמיקה על אופן התנוחות שבהן אתם ישנים, עשויה להיות השפעה אחרת על הגוף שלכם. במידה ואתם ישנים על גבי הבטן, בדרך כלל, כי אז מזרון קשה מתאים לכם, אשר יספק לכם תמיכה מרבית. ובאם אתם ישנים על גבי הגב, כי אז יהיה זה נבון יותר לבחור מזרון עם מידת קשיחות בינונית. והן במידה ואתם ישנים על צדי הגוף, כי אז מזרן רך יתאים לכם, כמו כפפה ליד.