נובמבר 15, 2022 מאת admin כבוי

מסנן מים – איך בוחרים נכון?

כשמדברים על מי השתייה אותם אנו שותים זה מזמן כבר לא חדש, המים מזוהמים ביותר ועל זה אין בכלל שום ספק. מה עושים? האם אנחנו יכולים לשפר את איכות החיים בזכות שתיית מים תקינה יותר?

אז אולי ניתנת לנו האפשרות להתקלח ולהשתמש במים בצורה טובה ופשוטה ומאידך גיסא, יש בהחלט מקומות שרצוי ועדיף שלא להשתמש במים הרגילים שיש בברזים או בחדר המקלחת ויש צורך להרתיחם כדי לא לסכן אף אחד מהאנשים.

מחפשים את הפתרון הטוב והבטוח? מסנן מים, המסנן שיכול בהחלט לטהר את המים ולאפשר שימוש נקי ונכון יותר. מים נקיים וראויים לשתייה בזכות השבחתם באמצעות מסנן המים שיכול לתת את המענה הבטוח לכאן.

איזה סוגי מסננים יש ומה כדאי לבחור?

יש כמה וכמה אפשרויות לרכישה של מסנן מים, יש מסנן מים אבנית, יש מסננים מכניים, יש מסננים המבוססים על פחם ויש גם בשיטת האוסמוזה ההפוכה. כל מסנן והאיכויות שלו וכאן נשאלת השאלה במה אתם בוחרים לבחור.

הסוג הראשון שעליו דיברנו הוא מסנן מים מסוג אבנית, מסנן שיש בו כדוריות ייחודיות אותן מתקין שרברב מוסמך ממש בצמידות לשיבר עצמו.

המסנן המכני לעומת המסנן של האבנית מותקן אומנם לצד השיבר אבל הוא בהחלט יכול לסנן לכלוך גדול יותר ורואים אותו כגרגירים או חלקים של חלודה.

המסנן הזה מתאים לבניינים אבל הוא מתאים גם לבית פרטי שיש בו צנרת לא חדשה במיוחד. המסנן מהפחם הוא זה שיותקן באזור הכיור במטבח. שם יסוננו המים ובו זמנית יסונן גם הטעם והריח שלהם.

אף על פי שהמסנן הזה טוב ההמלצה היא להרכיבו בסמיכות לשיבר ראשי וזאת כדי לייצר פעולה מיטבית ביותר.

המסנן הפועל בשיטה של אוסמוזה הפוכה יותקן אף הוא מתחת לכיור וכאן בתוך המערכת הזאת תוכלו לפגוש מסנן פחם, מכני יחד כאשר המטרה היא לסנן את המים ולשפר על הדרך גם את הטעם שלהם ועל הדרך לסלק את הריחות והמצב הנעים פחות כאשר משתמשים במים בסופו של יום.