רישום סימני מסחר
ינואר 13, 2022 מאת admin כבוי

רישום סימני מסחר

זה ממש לא מספיק שתשווקו או שתפרסמו את השירותים הייחודיים שלכם, או את מוצרי הדגל הממותגים שלכם. אומנם כבוד רב מופנה כלפי זאת, אבל אתם זקוקים להגנה ולתמיכה הרבה יותר גבוהים. אשר באה בדמות של רישום סימני מסחר. הכלים, אשר בהם תעשו שימוש, שיעזרו לכם להגן על המוצרים ועל השירותים שלכם, בצורה לגלית, באים לידי ביטוי ברישום של סימני המסחר, בשביל לבדל אתכם מן המתחרים שלכם. ולטובת מי שהתחום ממש זר לו, כדאי שיעמיק בקריאה של המאמר הזה, ויגלה נסתרות.

האם ביכולתו של רישום סימני מסחר למנוע לרשום אותו סימן מסחרי מן המתחרים שלכם?

באופן חד משמעי, אנו אומרים על גבי מלים אלו, כי ביכולתו של רישום סימני מסחר למנוע לרשום כסימן מסחרי את אותו הדבר, מה שמבדל אתכם מן המתחרים שלכם, ומונע מהם כל גישה אליכם. ככל שתקדימו ברישום של סימני המסחר שלכם, באופן הזה תהיו הרבה יותר מוגנים, ברמה העסקית. יודעי דבר מדווחים, כי כל חברה שונה, או לחלופין כל מתחרה שלכם, לא עשוי לבצע כל רישום של סימן מסחרי אשר דומה לרישום של הסימן המסחרי שלכם. במידה ולא תקדימו לבצע את הרישום של סימני המסחר, "תיהנו" מהרבה פחות זכויות משפטיות, במידה וארגון אחר יפר את הזכויות לאלתר של הקניין הרוחני שלכם. ביצוע הרישום של סימני המסחר מלכתחילה יאשר אף שאותם סימני מסחר, או לחלופין כל סימן מסחרי שזהה להם, כבר לא קיים יותר לרשות הציבור החופשי.

מה הערך המוסף שהחברה שלכם תקבל מהפעולה של רישום סימני מסחר?

בתור בעלי חברה, בוודאי, חלק ניכר ממה שמניע אתכם, בא לידי ביטוי בלהיות יותר טובים ומוצלחים מן המתחרים שלכם. במידה וחשוב לכם לפרסם באופן מסחרי את השירותים או את המותגים שלכם, אין כל ספק, כי רישום סימני מסחר הוא הבחירה המושלמת עבורכם. הרישום של סימני המסחר יגן באופן נחרץ על החלקים המיוחדים של הארגון שלכם. כמו למשל – הסיסמה, השם, הלוגו וכל סימני ההיכר הידועים של בית העסק שלכם. במידה שאתם נוברים בשאלה – כיצד רישום סימני מסחר יכולים לטמון בחובם ערך נחשק, נמהר להסביר. תחשבו, למשל, על חברת קוקה קולה, על הלוגו והתסמינים שמלווים אותה מדי עשרות שנים. הסמל שלהם מזוהה לאלתר באמצעות הצרכנים, ואין כל תושב במדינה כזאת או אחרת שאינו מכיר אותו. הערך של המותג הזה עשוי להאמיר לשווי של מיליארדי דולר, באופן כזה שהגנה ברובד המשפטי היא מחויבת המציאות, ויפה שעה קודם לבצע אותה. בסיום רישום סימני המסחר, יהיה באפשרותכם להוסיף את הסימן ® לשם בית העסק שלכם, והן ללוגו שלכם. ולכך יש ערך מוסף, בפני עצמו.